"CHOVNÝ PES"
Cashmere Love de Donawitz

Šampion krásy Slovenska
Šampiona krásy Česka
Šampiona krásy Polska
Grand Šampion Slovenska
Mezinárodní výstavní šampión krás C.I.B
Čekatel Grandšampiona Česka
Čekatel Šampiona ČMKU
Čekatel Mezinárodního výstavního šampiona C.I.E

 

Výstavní úspěchy rok 2011

Datum Místo Třída Rozhodčí Ocenění
7.ledna 2011 VI.Hanácká NVP Olomouc ČR štěňat Müller Luděk (CZ) VN2
5.února 2011 DuoCacib Brno ČR štěňat Ing.Fialová Lenka (CZ) VN3
9.dubna 2011 NVP Ostrava ČR dorost  Müller Luděk (CZ) VN3
7.května 2011 KVP Hlučín ČR dorost Ing.Jursa Josef Csc. (CZ) VN1
14.května 2011 Spring DuoDanube Bratislava SK dorost Tatjana Urek VN1
15.května 2011 Spring Duodanube Bratislava SK dorost Ing.Jursa Josef Csc. (SK) VN1
4.září 2011 KVP Dolní Benešov ČR mladý Václavík Miroslav (CZ) V1,Vítěz třídy
11.září 2011 KCHVO Hluboká nad Vltavou ČR mladý  MVDr.Kočová Jana (CZ) V4
5.listopadu 2011 MVP Praha ČR mladý RNDr.Dvořák Petr

V1,CAJC,BOJ

Zahájen JCH ČR

19.listopadu2011 Nitracanic Nitra mladý Ing.Jursa Josef Csc. V1,CAJC, Zahájen JCH SK

 

Výstavní úspěchy rok 2012

Datum Místo Třída Rozhodčí Ocenění
6.května 2012 CVP Bánská Bystrica SK mezitřída Luknár Albín (SK) V1,CAC Zahájen CH SK 
9.června 2012 Grand Prix Slovakia Nitra SK otevřená Czégledi Attila (H) V1
10.června 2012 Derby Winner Show Nitra SK otevřená Erdos Laszo (H) V2,rec.CAC
5.července2012 Špeciálna výstava Dvorianky SK mezitřída Ing.Jursa Josef (SK) V1,CAC
5.července 2012 Oblastní výstava psov Dvorianky SK mezitřída Matyáš Jaroslav (SK) V1,Vítěz třídy,Oblastní vítěz
14.července 2012 Interdog Bohemia ML.Boleslav ČR otevřená MVDr.Kočová Jana V1,CAC Zahájen CH ČR
20.července 2012 NVP Velká Ida SK mezitřída Czégledi Attila (H) V1
21.července 2012 MVP Velká Ida SK mezitřída Ryk Jan (PL)

V1,CAC,CACIB

19.srpna 2012 KVP Ostrava ČR otevřená Polgár Andraš V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz,BIG
3.září 2012 KVP Dolní Benešov ČR otevřená Dolejší Olga (CZ) V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz
14.října 2012 NVP Zabrze PL otevřená Ryk Jan (PL)

V1,CAC,Národní vítěz

Zahájen CH PL

 

Výstavní úspěchy rok 2013

Datum  Místo Třída Rozhodčí Ocenění
20.ledna 2013 NVP Bedzin PL otevřená Jadwiga Niciewicz (PL) V1,CAC,Národní vítěz
26.ledna 2013 MVP Trenčín SK otevřená Erdos Laszo (H) V2,rec.CAC
24.února 2013 MVP Nitra SK otevřená Cékič Ratibor (SRB) V2,rec.CAC Dokočen CH SK !
15.března 2014 MVP Katowice PL otevřená Alessandra Giuseppe (I) V1,CAC,res.CACIB
18.května 2013 KVP Hlučín ČR vítězů Ing.Leoš Jančík (CZ) V1,Vítěz třídy,Krajský Vítěz a BIS 3
9.června 2013

NVP Racibórz

PL

otevřená

M.Korzbej

(PL)

V1,CAC

Dokončen CH PL !

6.července 2013 MVP Veľká Ida SK šampiónů E.László (H)

V1,CAC,CACIB,BOB a BIG

zahájen Grandšampion SK

7.července 2013 MVP Veľká Ida SK šampiónů J.Ryk (PL) V1,CAC,CACIB,BOS
11.srpna 2013 Krajská výstava psů Ostrava ČR šampiónů B.Iuza V1,Vítěz třídy
1.září 2013 Krajská výstava psů Dolní Benešov ČR šampiónů P.Řehánek (CZ) V1,Vítěz třídy,Krajský vítěz
5.října 2013 MVP České Budějovice ČR otevřená Ing.J.Jursa (SK)

V1,CAC,CACIB

Dokončen CH ČR !

 

Výstavní úspěchy rok 2014

Datum Místo Třída Rozhodčí Ocenění
22.února 2014 Duo Cacib Brno šampiónů Ing.J.Jursa Csc. (SK) V1,CAC,CACIB,Kvalifikace na Cruft´s 2015,započat Grand.Šampión Česka
28.března 2014 Viktory show-Šampión Šampiónů šampiónů Ing.J.Jursa Csc.(SK) V1,CAC,Victory Winner,dokončen Grand Šampión Slovenska

 

Výstavní úspěchy rok 2015

  Datum Místo Třída Rozhodčí Ocenění
  3.ledna 2015 NVP Brno šampiónů O.Nehyba V1,CAC
  8.února 2015
 
MVP Brno šampiónů Ing.J.Jursa (SK) V2,res.CAC
 
  11.července 2015 MVP Warszava pracovní Ing.J.Jursa (SK) V1,CAC,res.CACIB
  12.září 2015 KCHVO - Točník ČR otevřená H.Kunfalvi (CZ) V3