24.12.2014 Proběhlo krytí zahraniční nevěsty Avery Kira Agamysh x Cashmere Love de Donawitz.

23.1.2015 byla potvrzena březost Kiry... na konci února se můžeme těšit namalé šedivé myšky!!!

sono1

Kira je pravidělně využívana v myslivecké praxi. Má složené PZ,ZVP a BV vše v I.ceně. Na výstavě se jí také daří,kde zatím doposud získala 2x CAC, 2x CACIB a 2x BOB.

Berry je taktéž využíván pravidelně v myslivecké praxi a co se týká exteriéru,tak má InterChampióna,GrandChampińa SK td.....více sem dočtete v sekci Berry - Výstavy - Zkoušky.

Z tohoto spojení očekáváme velmi nadějné štěňátka,jak po stránce pracovní tak exteriéru.

 

V sobotu jsme se vydali směr Nitra,kde se konala MVP .Be My King Marley Silvespoir se poprvé představil ve třídě pracovní a pan rozhodčí W.Burski mu zadal

Po delší výstavní pauze se v kruhu představil Cashmere Love de Donawitz - BERRY ve třídě Šampiónu a od pana rozhodčího O.Nehyby

O víkendu se mojí milovaní kluci zůčastnili VZ pořádané OMS Karviná.Berry po celý víkend předváděl krásnou práci a dokončil VZ ve II.ceně s celkovým počtem 467b ( limitní známka z nahánění v houštinách ).Jsem na kluky moc pyšná a jsme ráda,že to tak krásně zvládli.

 

Be My King Marley Silvespoir se představil na MVP v Brně v mezitřídě a od paní rozhodčí M.Musial si odnesl krásný posudek a V1,CAC,CAC ČMKU a NV.Tím zahájil Českého Šampiona a Šampióna ČMKU.

18. Krajská Hornoslezská výstava psů v Dolním Benešově
 
Po delší pauze od výstav jsme se s Marleym zajeli podívat na KVP do Dolního Benešova.
Be My King Marley Silvespoir se představil v mezitřídě a odnesl si krásný posudek a V1,VT a KV.V závěrečných soutěžích si pak vyběhla NEJLEŠÍ PES VÝSTAVY a jako třešničku na dortu BIS - VÍTĚZ VÝSTAVY DOLNÍ BENEŠOV 2014.

db1

 

Tento víkend byl pro mě a Marleyho,naší první velkou zkouškou.V sobotu jsme šli na ZVP,kde jsme měli hezky našlápnuto,ale poslední disciplíny jako klid na stanovišti a dohledávka pohozené kachny v rákosí, se Marleymu nepovedly a spadli jsme do II ceny.

O víkendu se kluci zúčastnili O Pohár OMS Karviná.I když Berry nebyl úplně ve 100% kondici,tak kluci to zvládli dokončit v I.ceně s titulem res.CACT

PZ 1.cena,259b./300,nos 4
ZVP 1.cena,85b./100b.

Jsem na kluky hrozně moc a moc pyšná a už se těším na jejich další práci.

Velké poděkování a nejen to patří hlavně naší Lele Sanelle Sirrah,která klukům pomohla vše dotáhnout...

Dnešní horký letní den 19.7.2014 strávili moji kluci na poli pracovním a to na Lesních zkouškách pořádané OMS Karviná,

Dne 4.7.2014 jsme se vydali s naší kamarádkou a chovatelkou Evou Humpolcovou již po 3 na dvoudenní výstavu do východního Slovenska do Velké Idy.